İzmir’in sakinliği ile öne çıkan, şirin yerleşim yeri Gülbahçe, sizleri huzur dolu bir yaşama davet ediyor! Yeşilin mavi ile birleştiği büyülü bir dünya burası.

Şehrin kargaşasından uzaklaşıp, doğanın içinde yaşamak isteyenlerin tercih ettiği; bir kez gelenin hayran kalıp tekrar tekrar geldiği Gülbahçe’de bir günümü nasıl geçirebilirim diyorsanız, işte yapabilecekleriniz:

Gülbahçe, huzur dolu bisiklet ve yürüyüş rotalarına sahip bir yerleşim yeridir. Bir tarafınızda yemyeşil ormanlar, diğer tarafınızda Ege Denizi’nin masmavi görüntüsü eşliğinde günü bisiklet sürerek veya doğa yürüyüşüne çıkarak karşılayabilirsiniz.

Keşfedilmeyi bekleyen doğasıyla Gülbahçe, kamp tutkunları için de harika bir yerdir. Şehrin gürültüsünden uzakta, doğanın sakinliğinde zaman geçirmeyi seviyorsanız, kamp alanlarınızın arasına mutlaka Gülbahçe’yi de eklemelisiniz! Gülbahçe’ye gelerek, etrafınızı çam ormanlarının sardığı, dalgaların ve kuşların sesinin size eşlik ettiği keyifli bir kamp yapabilirsiniz.

Kış aylarında daha çok doğayla baş başa kalmak isteyenlerin uğrak noktası olan Gülbahçe, yaz aylarındaysa kitesurf tutkunlarının vazgeçilmez lokasyonlarından biridir. Yazın bölgede bulunan kitesurf okullarında eğitimler alabilir, yarımadanın güvenilir rüzgarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Yaz aylarında denize girebileceğiniz huzurlu ve sakin sahilleri, kış aylarında keşfedebileceğiniz muhteşem doğasıyla Gülbahçe’de, her mevsim birbirinden keyifli!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir